Çocuk Cerrahisi Poliklinikleri
10 Şubat 2021

Çocuk Cerrahisi Polikliniği

Polikliniklerimizin biri Beştepe binasında (D blok 2. kat), ikisi Ana binada (giriş katı) olmak üzere 3 ayrı poliklinikte hizmet verilmektedir. Hafta içi Pazartesi-Perşembe 08:00- 16:30 saatleri arasında, Cuma günleri eğitim programımız nedeniyle 10:30-16:30 saatleri arasında hizmet sunulmaktadır. Hastalarımız MHRS sisteminden randevu alabilecekleri gibi, doğrudan çocuk cerrahisi polikliniğine bilgi işlemden kayıt yaptırabilmektedirler. Genel durumu iyi olmayan veya aciliyet gösterdiği düşünülen hastaların hastanemiz acil polikliniğine başvurmaları halinde, çocuk cerrahisini ilgilendiren bir rahatsızlıktan şüphe edilirse mümkün olan en kısa süre içinde tarafımızdan değerlendirilmektedir.

Hatırlanması Gereken Hususlar

•Karın ağrısı, testis ağrısı gibi acil ameliyat gerektirebilecek bir nedenle çocuğunuzu hastaneye götürürken, ameliyat olma ihtimalini düşünerek, çocuğa bir şey yedirip içirmemeniz gerekmektedir.

•Poliklinikte görülüp ameliyatına karar verilen ve aciliyeti olmayan hastaların gerekli kan tetkiklerinin yapılmasının ardından ameliyat randevuları verilmektedir. • Hafta sonu ve tatillerde poliklinik ve randevulu ameliyatlar dışında tüm hizmetlerimiz devam etmektedir. • Telefon ile muayene ve ameliyat randevusu verilmemektedir. • Kliniğimizden taburcu olmuş hastalarımızın takibi polikliniğimizde yapılmaktadır.

Hekimlerimiz

 


  
 42e30212-5c15-46d7-a45c-72915fa158fe.jpg
                                                                                                                                                     

Polikliniğimize Ulaşmak İçin

Polikliniklerimiz hastanemiz ana bina A-blok giriş katında ve Beştepe ek binası D-blok 2. katında yer almaktadır.

Telefon: (312) 305 61 17 (-18) Ana bina

(312) 412 30 40 Beştepe